Suomen Beaglejärjestö - Foorumin päävalikko   SUOMEN BEAGLEJÄRJESTÖ
 ALKUUN  BEAGLE-INFO  HAKEMISTO  JÄRJESTÖ  JALOSTUS  TIETOKANTA  TULOKSIA  FOORUMI  VIESTIT
OhjeOhje  HakuHaku  Omat tiedotOmat tiedot  Yksityiset viestitYksityiset viestit  RekisteröidyRekisteröidy  Kirjaudu sisäänKirjaudu sisään

Kouvola rn 4.3.2017 (päänäyttely) tulokset

 
Lähetä uusi viesti   Vastaa viestiin    Suomen Beaglejärjestö - Foorumin päävalikko -> Näyttelyiden tulokset
Näytä edellinen aihe :: Näytä seuraava aihe  
Kirjoittaja Viesti
Tero  



Liittynyt: 18 Hei 2011
Viestejä: 290
Paikkakunta: Kuopio

LähetäLähetetty: Ma 06.03.2017 22:57    Viestin aihe: Kouvola rn 4.3.2017 (päänäyttely) tulokset Vastaa lainaamalla viestiä

Kouvolan ryhmänäyttelyn yhteydessä pidettiin beaglen päänäyttely. Paikallisten metsästysyhdistysten järjestämään näyttelyyn oli ilmoitettu 77 beaglea ja lähes kaikki esitettiin kehässä. Tuomarina beagleilla oli Elena Ruskovaara. Ruskovaara valitsi myös ryhmänäyttelyn kuutosryhmän parhaan, parhaan kasvattajaryhmän sekä koko näyttelyn kauneimman koiran.

Beaglein rodun paras oli Skilos mas Stardust om. Anne Vitikainen & Miika Toivola, vastakkaisen sukupuolen paras oli Hessin Indiana om. Päivi Valkoniemi-Sjöblom.

Normaalien ryhmänäyttelyssä toteuttavien palkitsemisien lisäksi käyttöluokan parhaat koirat palkittiin pokaalein. Urosten käyttöluokan ykkönen oli Hessin Untamo om. Maarit Laakso. Narttujen käyttöluokan ykkönen oli Matilda om. Tero Liukas.

ROP, PU1 Skilos mas Stardust Vitikainen Anne & Toivola Miikka

PU2 Fairhill Yankee Magician Laine Hanna & Koukila Irene
PU3 Kertalaakin Hip Hip Hurraa Lindgren Sonja & Kyllästinen Esa
PU4 Hessin Morris Nerep Tiina

VSP, PN1 Hessin Indiana Valkoniemi-Sjöblom Päivi

PN2 Skilos mas Reach For The Stars Vitikainen Anne & Toivola Miikka
PN3 Skilos mas Moon Stars Rehn Emilia
PN4 Trewelyn Grandessa Vitikainen Anne & Toivola Miikka

SERT Fairhill Yankee Magician Laine Hanna & Koukila Irene
VASERT Kertalaakin Hip Hip Hurraa Lindgren Sonja & Kyllästinen Esa

SERT Kahaltajan Rusketusraidat Romo Tanja & Atri Pia
VASERT Kertalaakin Härre Gyyd Simelius-Keski-Korpela Sanna

ROP-pentu Kahaltajan Kielletyt Tunteet Kekki Linda & Hyde Jacob

ROP-veteraani Skilos mas Stardust Vitikainen Anne & Toivola Miikka
VSP-veteraani Skilos mas Moon Stars Rehn Emilia

1. KP, ROP-kasvattaja kennel Skilos mas Vitikainen Anne & Toivola Miikka
2. kennel Zerekin Peltonen Kaisa
3. kennel Kahaltajan Atri Pia
4. kennel Hessin Heikkilä Risto
- kennel Komsilan Hautakomsi Pilvi-Tuulia

RYHMÄ 6

RYP 1 beagle - Skilos mas Stardust Vitikainen Anne & Toivola Miikka

RYP 2 dreeveri - Track-Action Hiphurray Keränen Piritta

RYP 3 suomenajokoira - Aksu Mäntylä Veikko & Jyrki

RYP 4 italianajokoira k. - Melanitta Migrazione Mario Battilana Ricardo & Battilana Taija


VETERAANIT

1 englanninspringerspanieli
Wildomar´s Dig Dub `n´deny Isola Johanna & Katariina

2 beagle
Skilos mas Stardust Vitikainen Anne & Toivola Miikka

3 labradorinnoutaja
Mouldhill's Gleam Of Glory Jäntti Ilkka & Virve

4 suomenlapinkoira
Dagolas Ferrari Karhula Pirjo


KASVATTAJAT

1. beagle
kennel Skilos mas Vitikainen Anne & Toivola Miika

2. englanninspringerspanieli
kennel Adamant’s Hovila Tarja

3. walesinspringerspanieli
kennel Llewpart’s Toivanen Heidi

4. sileäkarvainen noutaja
kennel Huntstars Saarinen Satu & Piiparinen Piia

Beaglet tulokset kokonaisuudessaan:

urokset pentuluokka 7-9 kk

ROP-pentu PEN-1. KP
213 Kahaltajan Kielletyt Tunteet 41124/16 synt 02.07.2016 i Kahaltajan Me Enamora e Kahaltaja Teflon Love kasv Pia Atri Juva om Kekki Linda & Hyde Jacob 28100 Pori


nartut pentuluokka 7-9 kk

PEN-1, -
214 Papinniemen Ämmi 44612/16 synt 29.07.2016 i Mäki-Haukun Roope e Papinniemen Helga kasv Vornanen Anne Ristiina om Kopakkala Pertti & Kopakkala Kirsi 04200 Kerava


urokset junioriluokka

ERI2, SA
215 Kahaltajan Sokka Irti 24008/16 synt 20.03.2016 i Monsbay Pack Orpheus De Santiano e Kahaltajan Elisenda kasv Pia Atri om Tuomisto Mika & Atri Pia 51900 Juva

ERI1, SA, PU3, VASERT
216 Kertalaakin Hip Hip Hurraa 14565/16 synt 18.11.2015 i Art-Fantasy Maxi Drive e Walentynka La Lu Riqueza kasv Sanna Simelius-KeskiKorpela Kannus om Sonja Lindgren & Esa Kyllästinen 50200 Mikkeli

H
217 Kessu 23946/16 synt 21.03.2016 i Kahaltajan Ajomies e Ramona kasv Tauno Niemi Lusi om Ruuth Marko & Voutilainen Riina 18100 Heinola

EH3
218 Kahaltajan Kuka Muu Kuka 24006/16 synt 20.03.2016 i Monsbay Pack Orpheus De Santiano e Kahaltajan Elisenda kasv Pia Atri Finland om Shah Ali & Valenzuela Leticia 01670 Vantaa

T
219 Mehtokummun Odin 24384/16 synt 24.03.2016 i Blackpepoon Be Cooper e Hamitan Hely kasv Keränen Kalle & Keränen Salla Ristijärvi om Kaisto Samppa 91100 Ii


urokset nuortenluokka

POISSA
220 American Idol Xandrina PKR.VI-19668 synt 01.08.2015 i Absolutely Spotless Zeus e Amelia Pomarszczony Czar kasv Jadwiga Szulc Puola om Simelius-Keski-Korpela Sanna 69170 Yli-Kannus

ERI3
221 Blackpepoon Be Flying Spur 32544/15 synt 10.05.2015 i Blackpepoon Be Cooper e Isoahon Cindy kasv Tarja Kolkka Valkeala om Malkki Sari & Tommi 57310 Savonlinna

H
222 Blackpepoon Be Forester 32543/15 synt 10.05.2015 i Blackpepoon Be Cooper e Isoahon Cindy kasv Kolkka Tarja Valkeala om Konka Martti 46230 Valkeala

ERI1, SA
223 Skilos Mas Field Of Dreams 38933/15 synt 23.06.2015 i Milroc Its All About The Quest e Skilos Mas Glory To Heartbeat kasv Anne Vitikainen & Miikka Toivola Ruuhijärvi om Vitikainen Anne & Toivola Miikka 15580 Ruuhijärvi


ERI2
224 Skilos Mas Fuss After Dust 30115/15 synt 03.04.2015 i Skilos Mas Stardust e Fonteposca’s Angel Face kasv Anne Vitikainen Ja Miikka Toivola Nastola om Kuikka Jaana 00940 Helsinki


urokset avoin luokka

ERI
225 Astalan Yllätys 37563/14 synt 03.06.2014 i Tail Tip’s Tulo I e Astalan Taika kasv Vesa & Merja Meriläinen Ruotsalo om Hauhia Aki & Suvi 49490 Neuvoton

EVA
226 Blackpepoon Be Enzo 29940/14 synt 28.04.2014 i Jööti e Isoahon Cindy kasv Tarja Kolkka Valkeala om Vänttinen Joni 79810 Karvionkanava

EH
227 Bory Wood Kevin CORA1203-15/161 synt 27.01.2015 i Skansehojs Dalton e Popstar kasv Koszuros Ildiko Romania om Hartman Pertti & Koszuros Ildiko 46230 Valkeala

EH
228 Brutus Od Troch Tabiel 12802/15 synt 23.05.2014 i Absolutley Spotless Meteor e Arabella Laciata Sfora kasv Spak Vladimir Ing. Slovakia om Saarinen Sari & Markku 17120 Paimela

ERI1, SA, PU2, SERT
229 Fairhill Yankee Magician 18089/13 synt 11.02.2013 i Midian`s Ghost e Fairhill Elysee`s Taste kasv Irene Koukila Hamina om Laine Hanna & Koukila Irene 45370 Valkeala

POISSA
230 Fairhill Zippo 24081/13 synt 20.03.2013 i Astalan Raknarok e Fairhill Fan Fan kasv Koukila Irene Hamina om Lindgren Sonja 50200 Mikkeli

EH
231 Harald 50941/09 synt 06.09.2009 i Beny e Jade kasv Haimi Hannu Oravala om Rajala Isto & Järvelä-Rajala Sirpa 00750 Helsinki

H
232 Hessin Yhtenevä 45935/14 synt 19.08.2014 i Love Legacy Endless Effect e Hessin Pipsa kasv Heikkilä Risto Siuntio om Alen Heli 00700 Helsinki

EH
233 Kahaltajan Prinssi 39442/13 synt 18.06.2013 i Kakao De El Imperio Canino e Kahaltajan Lazzarella kasv Pia Atri Juva om Turkia Katja & Atri Pia 51900 Juva

ERI2, SA
234 Komsilan French Cognac 13718/14 synt 26.11.2013 i Delight So Bright Alikiss e Franjean Adelaide For Komsilan kasv Hautakomsi Pilvi-Tuulia Lahti om Herkepeus Tuula 15820 Lahti

EH
235 Komsilan Keijo 16476/15 synt 14.01.2015 i Top Attraction´s More Than A Friend e Franjean Next In Line For Komsilan kasv Hautakomsi Pilvi-Tuulia Lahti om Huhtamäki Anna 15300 Lahti

EH
236 Komsilan Khalifa 16475/15 synt 14.01.2015 i Top Attraction’s More Than A Friend e Franjean Next In Line For Komsilan kasv Hautakomsi Pilvi-Tuulia Lahti om Valonen Sanna & Valonen Henri 15150 Lahti

EH
237 Komsilan Kulkuri 16474/15 synt 14.01.2015 i Top Attraction’s More Than A Friend e Franjean Next In Line For Komsilan kasv Pilvi-Tuulia Hautakomsi Lahti om Kosonen Kaisa 32810 Peipohja


POISSA
238 Kuopusmaa Sisun Niku 37894/15 synt 09.06.2015 i Kuopusmaa Sisu e Silver Creek S`lana kasv Kauko Haapatalo Porvoo om Haapatalo Kauko & Koslonen Jukka 06500 Porvoo

H
239 Lehtomaan Mooses 20945/15 synt 20.02.2015 i Valkohaukun Riku e Sakin Ellanoora kasv Maaret Lehtonen Helsinki om Korhonen Minnamaria 04400 Järvenpää

ERI3
240 Skilos Mas Faithful Angel 30117/15 synt 13.04.2015 i Skilos Mas Stardust e Fonteposca’s Angel Face kasv Anne Vitikainen & Miikka Toivola Ruuhijärvi om Suikkanen Miia 53500 Lappeenranta

ERI4
241 Zerekin Littlemickey 32796/14 synt 16.04.2014 i Hessin Untamo e Zerekin Lemonade kasv Kaisa Peltonen Hyvinkää om Peltonen Kaisa & Peltonen Nuppu 05620 Hyvinkää


urokset käyttöluokka

H
242 Astalan Xavier 40013/13 synt 27.05.2013 i Tail Tip’s Tulo I e Astalan Ilona kasv Meriläinen V & M Ruotsalo om Rajala Isto & Järvelä-Rajala Sirpa 00750 Helsinki

EH2
243 C.I.B. C.I.T. C.I.B.T. Fi Kva Pohj & Fi & Se & No Mva Blackpepoon Be Cooper 48937/09 synt 26.08.2009 i Beny e Papinniemen Pilke kasv Tarja Kolkka Valkeala om Kaisto Samppa & Kaisto Alpo 91100 Ii

ERI1, SA
244 Fi Mva Hessin Untamo 18782/09 synt 18.02.2009 i Skilos Mas Mornig Coffee e Hessin Taika kasv Heikkilä Risto 02580 Siuntio om Laakso Maarit 03250 Ojakkala

H
245 Fi Kva Fi Mva Kuopusmaa Sisu 32171/13 synt 24.04.2013 i Hamitan Hemppa e Kuopusmaa Tiltu kasv Haapatalo Kauko Porvoo om Salento Erkki 07150 Laukkoski


urokset valioluokka

ERI1, SA, PU4
246 C.I.B C.I.E Multi-W Hessin Morris 39240/11 synt 02.06.2011 i Love Legacy Ideal Issue e Hessin Raekuuro kasv Heikkilä Risto Siuntio om Nerep Tiina 02280 Espoo

ERI2, SA
247 C.I.E C.I.B Ee & Lv & Ru & By Mva Strongbow Rowdy Run-Forrest-Run! 15815/11 synt 23.06.2009 i Ecco Run Kickinbuttarinames e Lanbur Wake Up Call kasv J. Marten & H. Davis USA om Lautala Merja & Heikkilä Risto 16960 Iso-Evo


urokset veteraaniluokka

ERI3
248 Hessin Uniikki 18781/09 synt 18.02.2009 i Skilos Mas Morning Coffee e Hessin Taika kasv Risto Heikkilä Siuntio om Pitkänen Kirsti & Heikkilä Risto 02580 Siuntio

ERI2, SA
249 TlnVW-14 NoVV-14 PMVV-14 Skilos Mas Morning Coffee 31251/05 synt 08.06.2005 i Daragoj Brave Heart e Manahound Miss Constellation kasv Anne Vitikainen Ja Miikka Toivola Ruuhijärvi om Valkoniemi-Sjöblom Päivi & Lehtonen Anna 10360 Mustio

ERI1, SA, PU1, ROP, ROP-VET
250 C.I.E HeW-11 TlnW-12 SeV-12 Skilos Mas Stardust 16804/08 synt 14.02.2008 i Ha-Penny’s Too Much Trouble e Skilos Mas Morning Star kasv Anne Vitikainen & Miikka Toivola Ruuhijärvi om Vitikainen Anne & Toivola Miikka 15580 Ruuhijärvi

EH
251 Fi Mva Fi & Se Kva Valkohaukun Riku 15811/05 synt 14.02.2005 i Hessin Hardy e Hessin Emmy kasv Aarela Sakari 03100 Nummela om Laakso Kari 03250 Ojakkala


nartut junioriluokka

ERI1, SA
252 Hessin Carla 49667/15 synt 07.09.2015 i Monsbay Pack Orpheus De Santiano e Hessin Nightmary kasv Risto Heikkilä Siuntio/sjundeå om Heikkilä Risto & Pitkänen Kirsti 02580 Siuntio

POISSA
253 Kertalaakin Hyvän Ilman Lintu 14568/16 synt 18.11.2015 i Art-Fantasy Maxi Drive e Walentynka La Lu Riqueza kasv Sanna Simelius-KeskiKorpela & Hannu Kes Yli-Kannus om Simelius-Keski-Korpela Sanna 69170 Yli-Kannus

ERI2
254 Living A Dream De La Meute D’asterion 20293/16 synt 19.10.2015 i Hudson Lake De La Meute D’asterion e Skilos Mas Petite Cherie kasv Coralie Finck Ranska om Vitikainen Anne & Toivola Miikka 15580 Ruuhijärvi

POISSA
255 Ultrakopo Betsy 34256/16 synt 07.02.2016 i Murat Od Troch Tabiel e Ultrakopo Roxy kasv Botone Doro Monika Unkari om Saarinen Sari & Markku 17120 Paimela

ERI3
256 Zerekin Marmalade 33791/16 synt 12.05.2016 i Strongbow Rowdy Run-Forrest-Run e Hessin Mercedes kasv Kaisa Peltonen Hyvinkää om Peltonen Kaisa & Mannila Sari-Anne


nartut nuortenluokka

EH4
257 Blackpepoon Be Firebird 32549/15 synt 10.05.2015 i Blackpepoon Be Cooper e Isoahon Cindy kasv Tarja Kolkka Valkeala om Kolkka Olli & Kolkka Tarja 45370 Valkeala

ERI1, SA, SERT
258 Kahaltajan Rusketusraidat 35303/15 synt 11.04.2015 i Danyer De El Imperio Canino e Kahaltajan Lazzarella kasv Pia Atri Juva om Romo Tanja & Atri Pia 51460 Luusniemi

ERI2, SA, VASERT
259 Kertalaakin Härre Gyyd 14564/16 synt 18.11.2015 i Art-Fantasy Maxi Drive e Walentynka La Lu Riqueza kasv Sanna Simelius-KeskiKorpela & Hannu Kes Yli-Kannus om Simelius-Keski-Korpela Sanna 69170 Yli-Kannus

ERI3
260 Maishade’s Ginny 33650/15 synt 12.05.2015 i Hessin Morris e Peikonpojan Gulkurin-Kikta kasv Tuija Saavinen Tornio om Ahlgren Ronda 02270 Espoo


nartut avoin luokka

ERI4, SA
261 Anvi High Line Reni Fortuna RKF4193262 synt 05.04.2015 i Valsi Silver Rain e Astravegas Bohemia Gold kasv Anna Golubeva Venäjä om Simelius-Keski-Korpela Sanna 69170 Yli-Kannus

EH
262 Franjean Next In Line For Komsilan 44132/13 synt 06.03.2012 i Nannuk Tergy e Newlin Breeze kasv Dagmara Kocur Saksa om Hautakomsi Pilvi-Tuulia 15300 Lahti

ERI3, SA
263 Hessin Tiger Lily 13258/14 synt 28.11.2013 i Hessin Uniikki e Széphegyi-Szimat Elly kasv Heikkilä Risto Siuntio om Sorila Mirja 02740 Espoo

ERI
264 Hessin Tinkerbell 13257/14 synt 28.11.2013 i Hessin Uniikki e Széphegyi-Szimat Elly kasv Risto Heikkilä Siuntio om Hällilä Heini 37630 Valkeakoski

POISSA
265 Hulda 42426/14 synt 09.06.2014 i Harald e Astalan Qaro kasv Pasi Huovinen Anjala om Rajala Isto & Järvelä-Rajala Sirpa 00750 Helsinki

ERI
266 Kahaltajan Lä-Lä-Lä 39449/13 synt 18.06.2013 i Kakao De El Imperio Canino e Kahaltajan Lazzarella kasv Pia Atri Juva om Henriksson Päivi & Börje 07600 Myrskylä

ERI
267 Kahaltajan Teflon Love 39443/13 synt 18.06.2013 i Kakao De El Imperio Canino e Kahaltajan Lazzarella kasv Pia Atri Juva om Väisänen Marianna & Atri Pia 51900 Juva

ERI
268 Komsilan Foxy Lady 13722/14 synt 26.11.2013 i Delight So Bright Alikiss e Franjean Adeladie For Komsila kasv Hautakomsi PilviTuulia Lahti om Lindroos Margareta 21600 Pargas

ERI
269 Komsilan Kaunotar 16473/15 synt 14.01.2015 i Top Attraction’s More Than e Franjean Next In Line For Komsilan kasv Hautakomsi Pilvi-Tuulia Lahti om Hautakomsi Pilvi-Tuulia & Näsiaho Tero 33480 Ylöjärvi

EH
270 Noah Nay Simpatica Ps 15813/15 synt 24.06.2014 i Blazing Sent Abelard e Kim Basinger Simpatica Ps kasv Wieslaw Bartkowiak Varsova om Lautala Merja & Heikkilä Risto 16960 Iso-Evo

ERI2, SA
271 Räntäsään Eternal Luck 30146/14 synt 24.04.2014 i Hessin Morris e Hessin Indiana kasv Päivi Valkoniemi-Sjöblom Mustio om Valkoniemi-Sjöblom Päivi 10360 Mustio

ERI1, SA, PN2
272 Lt Jch LtJV-16 Skilos Mas Reach For The Stars 53943/14 synt 10.10.2014 i Absolutely Spotless Winner e Skilos Mas Glory To Heartbeat kasv Anne Vitikainen & Miikka Toivola Ruuhijärvi om Piibemann Susanna & Pajunen Jarkko 46800 Myllykoski

EH
273 Tavajs Viva 49921/13 synt 05.09.2013 i Valkohaukun Riku e Astalan Qvinna kasv Christina Rolin Kirkkonummi om Rolin Christina 02400 Kirkkonummi

ERI
274 Zerekin Ladydewey 32797/14 synt 16.04.2014 i Hessin Untamo e Zerekin Lemonade kasv Kaisa Peltonen Hyvinkää om Peltonen Kaisa 05620 Hyvinkää

ERI
275 Zerekin Ladylouie 32798/14 synt 16.04.2014 i Hessin Untamo e Zerekin Lemonade kasv Peltonen Kaisa Hyvinkää om Mannila Sari-Anne & Alanko Juha

nartut käyttöluokka

H
276 Hilda 30842/10 synt 09.04.2010 i Papinniemen Elton e Mva Lyyli kasv Madetoja Raimo Pargas om Lindroos Margareta 21600 Pargas

POISSA
277 Kuopusmaa Romun Ansku 50727/11 synt 12.08.2011 i Kuopusmaa Romu e Silver Creek S`lana kasv Haapatalo Kauko Porvoo om Färlin Saija & Honkatukia Marko 54950 Pettilä

POISSA
278 Kuopusmaa Stina 32173/13 synt 24.04.2013 i Hamitan Hemppa e Kuopusmaa Tiltu kasv Kauko Haapatalo Porvoo om Haapatalo Kirsi 07700 Koskenkylän Saha

ERI1, SA
279 Matilda 43345/12 synt 29.06.2012 i Hessin Uniikki e Hessin Gunilla kasv Mäkinen Antti Tervalampi om Liukas Tero 32440 Alastaro

nartut valioluokka

ERI2, SA
280 De & VDH Mva Franjean Adelaide For Komsilan 44133/13 synt 26.10.2010 i Newlin Victor Of Salenko e Ob-La-Di´s Princess Leia kasv Dagmara Kocur Saksa om Hautakomsi Pilvi-Tuulia & Tinnilä Janne 15300 Lahti

ERI1, SA, PN1, VSP
281 C.I.E Lt & Ee Mva Hessin Indiana 33101/10 synt 04.05.2010 i Skilos Mas Gregory Peck e Hessin Taika kasv Heikkilä Risto Siuntio om ValkoniemiSjöblom Päivi 10360 Mustio

ERI3
282 C.I.E Lv & Ee & By Mva Hessin Mercedes 39245/11 synt 02.06.2011 i Love Legacy Ideal Issue e Hessin Raekuuro kasv Risto Heikkilä Siuntio/sjundeå om Heikkilä Risto & Pitkänen Kirsti 02580 Siuntio

ERI4
283 Fi Mva Isoahon Cindy 28482/11 synt 09.04.2011 i Astalan Pelimerkki e Isoahon Denita kasv Sanna Kaisto Ii om Kolkka Tarja & Kolkka Jussi 45370 Valkeala


nartut veteraaniluokka

EH
284 Hessin Doris 26231/02 synt 31.05.2002 i Hessin Into e Blues Singer’s Berenice kasv Risto Heikkilä Siuntio/sjundeå om Heikkilä Risto & Pitkänen Kirsti 02580 Siuntio

ERI
285 Hessin Räntäsää 45071/08 synt 09.07.2008 i Trewelyn Toblerone e Hessin Lara Croft kasv Heikkilä Risto Siuntio om ValkoniemiSjöblom Päivi 10360 Mustio

ERI3, SA
286 C.I.E PMV-07 Skilos Mas Green Keeper 28760/06 synt 18.04.2006 i Bayou Oaks Tiger Woods e Trewelyn Grandezza kasv Anne Vitikainen & Miikka Toivola Ruuhijärvi om Vitikainen Anne & Toivola Miikka 15580 Ruuhijärvi

ERI4, SA
287 C.I.E EeV-07 EeJV-07 HeVW-14 HeVW-15 Skilos Mas Pennies In The Sky 34639/06 synt 02.06.2006 i Ha-Penny’s Too Much Trouble e Sendarin Penelope kasv Vitikainen Anne & Toivola Miikka Ruuhijärvi om Hämäläinen Tanja 53500 Lappeenranta


ERI1, SA, PN3, VET-VSP
288 C.I.E HeVW-16 Skilos Mas Sun Moon Stars 16803/08 synt 14.02.2008 i Ha Penny`s Too Much Trouble e Skilos Mas Morning Star kasv Anne Vitikainen Ja Miikka Toivola Ruuhijärvi om Rehn Emilia 15230 Lahti

ERI2, SA, PN4
289 C.I.E Dk Mva Ee VMva V-08 HeW-11 EeV-05 EeVV-11 BaltVV-12 HeVW-12 VV-12 EeVV-13 VV-14 Trewelyn Grandezza 38754/03 synt 20.05.2003 i Daragoj Brave Heart e Trewelyn Genevieve kasv Annica Lindström Ruotsi om Vitikainen Anne & Toivola Miikka 15580 Ruuhijärvi


kasvattajaluokka

1, KP
1007 Kennel Skilos Mas om Vitikainen Anne & Toivola Miikka, Ruuhijärvi (223, 224, 240, 249, 250, 272, 286, 287, 288)

EI ESITETTY
1008 Kennel Blackpepoon om Kolkka Tarja 45370 Valkeala (221, 222, 226, 243, 257)

4
1009 Kennel Hessin om Heikkilä Risto 02580 Siuntio (232, 244, 246, 248, 252, 263, 264, 281, 282, 284, 285)

3, KP
1010 Kennel Kahaltajan om Atri Pia 51900 Juva (215, 218, 233, 258, 266, 267)

Ei sijoittunut
1011 Kennel Komsilan om Hautakomsi Pilvi-Tuulia 33480 Ylöjärvi (234, 235, 236, 237, 268, 269)

2, KP
1012 Kennel Zerekin om Peltonen Kaisa 05620 Hyvinkää (241, 256, 274, 275)
Takaisin alkuun
Näytä käyttäjän tiedot Lähetä yksityinen viesti
Näytä edelliset viestit:   
Lähetä uusi viesti   Vastaa viestiin    Suomen Beaglejärjestö - Foorumin päävalikko -> Näyttelyiden tulokset Kaikki ajat ovat GMT + 3 tuntia
Sivu 1 Yht. 1

 
Siirry:  
Et voi kirjoittaa uusia viestejä tässä foorumissa
Et voi vastata viesteihin tässä foorumissa
Et voi muokata viestejäsi tässä foorumissa
Et voi poistaa viestejäsi tässä foorumissa
Et voi äänestää tässä foorumissa

Suomen Beaglejärjestö - Finska Beagleklubben r.y


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group